Vocalog logo
Laman Utama
Harga
Log masukTranskripsikan secara percuma
Vocalog logo

Semak setiap panggilan mengikut peraturan OIC, Bank of Thailand dan PDPA

Untuk ketua pasukan dan pasukan QA dalam insurans, pinjaman dan kutipan hutang. Lihat panggilan mana yang melanggar peraturan mana, dengan kata-kata ejen sendiri sebagai bukti, supaya anda tahu siapa perlu dibimbing dan tentang apa.

Lihat pakej dan hargaLihat contoh laporan

Gandingkan dengan pakej transkripsi supaya keseluruhan panggilan disemak. Lihat harga transkripsi

62/ 100
Panggilan jualan insurans kesihatan · 4 minSkor keseluruhanPerlu perhatian
  • Notis rakaman (PDPA)1 daripada 1 langkah
    100
  • Pendedahan jualan insurans (OIC)4 daripada 5 langkah
    80
  • Larangan jualan insurans melalui telefon (OIC)1 ditemui
    50

Ejen memberikan maklumat palsu, keterlaluan atau diputarbelitkan, atau menyembunyikan fakta penting seperti pengecualian

00:00:16Saya hubungi tentang promosi insurans kesihatan istimewa hari ini. Melindungi semua penyakit, tiada pengecualian langsung.

Terlalu banyak panggilan untuk didengar, masalah hanya diketahui apabila ada aduan

AI mendengar setiap panggilan, jadi anda dapat mengesan dan membetulkan masalah sebelum pelanggan membuat aduan.

Mendengar sampel

  • Hanya sebahagian panggilan didengar, jadi panggilan bermasalah terlepas
  • Skor bergantung pada siapa yang menyemak
  • Ejen menerima maklum balas beberapa hari selepas panggilan

AI menyemak setiap panggilan

  • Panggilan berisiko muncul sendiri, tanpa memilih sampel
  • Satu set kriteria untuk setiap panggilan, jadi skor dibandingkan secara adil
  • Bimbing ejen sebaik semakan selesai, dengan kata-kata mereka sendiri sebagai bukti

Lihat seluruh pasukan, kemudian terus ke kata-kata yang perlu diperbaiki

Semak seluruh folder sekali gus, lihat purata pasukan dan skor setiap panggilan, dan mulakan dengan panggilan berisiko.

RakamanPasukan jualan insurans kesihatanQA Pusat Panggilan
69/ 100
Skor purataPerlu perhatian2 berisiko
  • Notis rakaman (PDPA)67
  • Pembukaan panggilan97
  • Pendedahan jualan insurans (OIC)63
  • Larangan jualan insurans melalui telefon (OIC)58
  • Penutupan panggilan60
Panggilan6 daripada 6 panggilan disemak
PanggilanNotis rakaman (PDPA)Pembukaan panggilanPendedahan jualan insurans (OIC)Keseluruhan
Panggilan Wipa S.10010010098
Panggilan Thanapol K.1001008093
Panggilan Siriporn M.01006061
Panggilan Kitti P.100806068
Panggilan Napatsorn J.01002034
Panggilan Ornuma R.1001006058
Lihat contoh laporan

Semakan berdasarkan peraturan Thailand, dipilih mengikut perniagaan anda

Pilih daripada 24 kategori sedia ada untuk perkhidmatan, jualan dan perniagaan terkawal. 8 daripadanya mengikut undang-undang Thailand dan notis pengawal selia. Edit atau tambah item pasukan anda sendiri.

  • OIC (insurans)Telejualan insuransAdakah ejen memberi nombor lesen dan hak pembatalan? Adakah mereka melebih-lebihkan perlindungan atau terus menjual selepas ditolak?
    • Pendedahan jualan insurans
    • Larangan jualan insurans melalui telefon
  • Bank of ThailandJualan pinjaman dan kad kreditAdakah ejen menyatakan kadar faedah sebenar dan amaran "pinjam sekadar yang perlu"? Adakah mereka kata pinjaman mudah atau mewajibkan insurans bersama?
    • Pendedahan produk kewangan
    • Larangan jualan produk kewangan
  • Akta Kutipan HutangKutipan hutangAdakah pengutip menyebut nama pemiutang dan jumlah tertunggak? Adakah mereka mengugut, menyamar sebagai pihak berkuasa atau memberitahu orang lain tentang hutang?
    • Maklumat wajib kutipan hutang
    • Larangan kutipan hutang
  • PDPASemua panggilan dengan data peribadiAdakah rakaman dimaklumkan? Adakah butiran pelanggan diberi sebelum identiti disahkan?
    • Notis rakaman
    • Pelanggaran data peribadi
  • Pembukaan panggilan
  • Pengesahan identiti
  • Mendengar dan memahami
  • Memahami keperluan
  • Jawapan dan penyelesaian
  • Penutupan panggilan
  • Standard perkhidmatan (ringkas)
  • Pengendalian aduan
  • Sokongan teknikal
  • Bahasa tidak profesional
  • Kesilapan perkhidmatan kritikal
  • Kesilapan menahan dan memindahkan panggilan
  • Pelanggaran data peribadi (PDPA)
  • Keselamatan data dalam panggilan
  • Kemahiran jualan
  • Salah laku jualan
  • Notis rakaman (PDPA)
  • Pendedahan jualan insurans (OIC)
  • Larangan jualan insurans melalui telefon (OIC)
  • Pendedahan produk kewangan (BOT)
  • Larangan jualan produk kewangan (BOT)
  • Maklumat wajib kutipan hutang (Akta)
  • Langkah kutipan hutang yang baik
  • Larangan kutipan hutang
  • Pembukaan panggilan
  • Pengesahan identiti
  • Mendengar dan memahami
  • Memahami keperluan
  • Jawapan dan penyelesaian
  • Penutupan panggilan
  • Standard perkhidmatan (ringkas)
  • Pengendalian aduan
  • Sokongan teknikal
  • Bahasa tidak profesional
  • Kesilapan perkhidmatan kritikal
  • Kesilapan menahan dan memindahkan panggilan
  • Pelanggaran data peribadi (PDPA)
  • Keselamatan data dalam panggilan
  • Kemahiran jualan
  • Salah laku jualan
  • Notis rakaman (PDPA)
  • Pendedahan jualan insurans (OIC)
  • Larangan jualan insurans melalui telefon (OIC)
  • Pendedahan produk kewangan (BOT)
  • Larangan jualan produk kewangan (BOT)
  • Maklumat wajib kutipan hutang (Akta)
  • Langkah kutipan hutang yang baik
  • Larangan kutipan hutang

Semakan ini membantu anda meliputi semua perkara, tetapi bukan nasihat undang-undang.

Mula menyemak dalam 3 langkah

  1. call-1042.mp304:12call-1043.mp306:38call-1044.mp303:05

    1.Muat naik rakaman ke folder

    Muat naik banyak fail sekali gus. Vocalog mentranskripsikannya dan memisahkan penutur.

  2. Notis rakaman (PDPA)Pemberat 1Pendedahan jualan insurans (OIC)Pemberat 3Larangan jualan insurans melalui telefon (OIC)Pemberat 3

    2.Pilih kriteria anda

    Guna semakan sedia ada atau tulis sendiri, dan tetapkan pemberat setiap kategori.

  3. call-1042.mp362call-1043.mp388call-1044.mp394

    3.Jalankan semakan dan baca keputusan

    Semak seluruh folder sekali gus, kemudian buka mana-mana panggilan untuk melihat item yang lulus atau gagal.

Soalan lazim

Bagaimana harganya dikira?

Anda membeli pakej minit semakan. Setiap panggilan menggunakan minit mengikut panjangnya, dibundarkan ke minit penuh, tanpa mengira bilangan item. Semakan semula menggunakan minit lagi, dan minit yang tidak digunakan tamat bersama pakej.

Berapa minit sebulan yang diperlukan pasukan saya?

Minit diperlukan = panggilan sebulan × purata panjang panggilan. Contohnya, 1,000 panggilan 4 minit menggunakan kira-kira 4,000 minit. Jika tidak cukup, beli lagi: minit baharu digabungkan dengan pakej yang belum tamat tempoh.

Adakah saya juga memerlukan pakej transkripsi?

Patut ada. AI menyemak transkrip, dan minit semakan tidak boleh digunakan untuk transkripsi. Akaun percuma hanya mentranskripsi 10 minit pertama setiap fail, jadi panggilan yang lebih panjang tidak dapat disemak sepenuhnya.

Bolehkah ia menggantikan semakan pematuhan kami?

Tidak sepenuhnya, tetapi ia menyemak setiap panggilan mengikut kriteria berasaskan undang-undang. Setiap item disertakan kata-kata daripada panggilan, jadi penyemak anda hanya perlu meneliti item yang gagal sebelum bertindak. Ini bukan nasihat undang-undang.

Berapa kriteria boleh saya tetapkan?

Sehingga 10 kategori setiap folder dengan 20 item setiap satu, setiap item sehingga 500 aksara, dan pemberat skor bagi setiap kategori. Setiap panggilan dalam folder menggunakan kriteria yang sama.

Bagaimana ia tahu siapa ejennya?

Apabila panggilan ditranskripsi dengan pemisahan penutur, Vocalog memilih ejen dan anda boleh menukarnya sebelum semakan. Tanpa pemisahan penutur, AI tidak tahu siapa berkata apa, jadi hidupkannya semasa muat naik.

Adakah ia berfungsi untuk panggilan dalam bahasa lain?

Ya. Ia menyemak transkrip, dan transkripsi menyokong 99 bahasa. Semakan sedia ada mengikut peraturan Thailand.

Adakah data panggilan dirahsiakan?

Fail dan keputusan hanya boleh dilihat dalam akaun anda. Fail daripada akaun berbayar tidak pernah digunakan untuk melatih AI.

Adakah saya kehilangan minit jika semakan gagal?

Tidak. Panggilan yang tidak dapat disemak mendapat minitnya semula secara automatik, dan anda boleh menjalankannya sekali lagi.

Bagaimana jika saya tidak bersetuju dengan AI?

Ubah mana-mana item kepada lulus atau gagal serta-merta. Skor mengikut pembetulan anda, dan pembetulan anda kekal apabila panggilan disemak semula.

Ketahui setiap panggilan yang perlu diperbaiki, sebelum pelanggan mengadu

Beli sendiri dalam talian tanpa menunggu jurujual, dan terus semak seluruh folder.

Lihat pakej dan harga
visai white logo
VISAI AI Company Limited

Digital Startup Building
1284, 1286, 1288, 1290 Ladprao Rd.
Chomphon, Chatuchak, Bangkok 10900

Syarat PenggunaanNotis PrivasiDasar Kuki
Disahkan oleh
DSURE logoISO/IEC 29110 logo
© 2026 AI Cloud Platform. All rights reserved.